Мачката Гордост Свежи Крајна Грижа Лесни Unscented Противалергиски Мулти-Мачка Отпадоци (50 КГ.)

Мачката Гордост Свежи Крајна Грижа Лесни Unscented Противалергиски Мулти-Мачка Отпадоци (50 КГ.)

Залиха
DEN 250.08
Износ:

5 ПАКЕТИ (секој 10 кг., ВКУПНО 50 кг.); Нашиот комерцијален unscented, противалергиски мирис контрола технологија уништува најтешките отпадоци кутија мириси, да дава долготрајна свежина ден по ден;Формулиран за повеќе мачки, тоа е крајната мирис борец дури и во најпрометните отпадоци кутии;.Нашите високо абсорбента глина стапици влага брзо и форми најсилните прамени, кои се лесни за заштита од гребење и да располага.Без неред грутки направи отпадоци кутија се исчисти на cinch!.Нашите прашина слободни, слабо следење на формула е најдобро за вас и вашиот дом.Прашина облаците се елиминирани и отпадоци останува во boxallowing можете да го одржите вашиот дом чист и свеж;.Крајна Грижа е направен од високо porous глина без лесни спојници, па таа обезбедува крајната перформанси;.Нашата единствена формула е толку абсорбента дека еден jug приноси 140 прамени; Тоа е 35 дена за користење на просечната мачка.

Декларирани својства

Најдобри предлози