Star Wars Бунтовници Пораз Империја 64 x 86 Твин Реверзибилна Утешителот

Star Wars Бунтовници Пораз Империја 64 x 86 Твин Реверзибилна Утешителот

Залиха
DEN 887.52
Износ:

Полиестер Микрофибер.Увезени.Машина Перат.Супер меки микрофибер.Храбар Печатени Дизајн.Star Wars Не се подготвени да се брани галаксијата во овој "Порази Империја" постелнина колекција.Одликувајќи се остри и шарени печатени дизајни, ова е совршена колекција за било малку Jedi во обуката.

Декларирани својства

Најдобри предлози