yeoyaw Лето Лесни Печатени Постелнина Утешителот Ватенка Ќебе Деца Мека Памучна Постелнина Целосна Кралицата Кралот

yeoyaw Лето Лесни Печатени Постелнина Утешителот Ватенка Ќебе Деца Мека Памучна Постелнина Целосна Кралицата

Залиха
DEN 936.00
Износ:

На утешителот нуди лесен, вентилирани слој на топлината што помага во одржување на вистинската температура за подобро ноќен сон.Опис на Материјалот : Мека Cotton Includes : 1x утешителот Големина : Полн,Кралицата ,King Size Информации Целосна утешителот мерки : 150*200cm(59.Машина за миење, вода, температурата може,т над 86 степени Целзиусови 5.7")Кралицата утешителот мерки : 180*220cm(70.Обезбеди кул и мека спиење површина која е слободна од алергени,погодна за возрасни и деца,бебиња,студентите,колеџи,прекрасна/топло/значајни подарок за секој посебен ден/годишнината итн.Треба да имате било какви загриженост ве молиме контактирајте со нас не двоумете се да контактирате со нас ,нашиот тим ќе даде најдобро решение во рамките на кратко време.Кралицата Големина : 70.Висат да се исуши во сенка, да се избегне изложување на сонце Pinzon Лесни Бело Надолу Comforter Ideal за Лето Use No треба да се откажат атмосфера кога станува збор за лето удобност.Не кајгана;Не ја собори сува, ниска топлина ironing4.6")Кралот утешителот мерки : 200*230cm(78.Само еден ватенка.Идеален за било која домашна колекција, утешителот работи и во господар спалната соба, гостинската соба, или дете соба.5")се Мијат Настава 1.Полна Големина : 59.Не хемиско чистење 2.

Декларирани својства

Најдобри предлози