LOOYUAN Големи-Очи Тапи Игли за Шиење Предиво Игли за Плетење,9 Парчиња

LOOYUAN Големи-Очи Тапи Игли за Шиење Предиво Игли за Плетење,9 Парчиња

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро. 3 Различни големини : овие Тапи Игли за Шиење има 3 различни големини, 5.2 cm 6 cm и 7 см во должина; Може да ги исполни вашите различни DIY барања.Целосно 9 Парчиња метални игли за плетење,доволно за вашето слободно или замена.Овие искрен совет игли се добри алатки за ткаење во завршува и шиење до шевовите на вашиот поврзана и капчиња проекти.Тие се лесно да се нишка предиво низ дури и без threader како се доаѓа голем око.

Декларирани својства

Најдобри предлози