Ултра-Тенок Црна Прилагодливи Навалување/Нервира Ѕид Заградата за Philips Videowall BDL5586XH/00 55 инчен LED Digital Signage - Низок Профил

Ултра-Тенок Црна Прилагодливи Навалување/Нервира Ѕид Заградата за Philips Videowall BDL5586XH/00 55 инчен LED

Залиха
DEN 1391.52
Износ:

Компатибилен Со : Philips Videowall BDL5586 XH/00 часот. Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Тилт Функција : 0� да -10� Степени - Променлива Надолу за Навалување на столбот.Максимална Тежина Капацитет : 165 lbs.Брз и лесен за инсталација со вклучена монтажа хардвер.

Декларирани својства

Најдобри предлози