FFENFEI Спорт Бендови Компатибилен за Fitbit Luxe, Меки Силиконски Боја Печатени Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток Мала Големина (19cm) 3

FFENFEI Спорт Бендови Компатибилен за Fitbit Luxe, Меки Силиконски Боја Печатени Види Рака Хривнија Брзо Ослободување

Залиха
DEN 124.56
Износ:

[Премиум Материјалот] : Ова за Fitbit Luxe види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.[Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Luxe Smart watch.

Декларирани својства

Најдобри предлози