FFENFEI Прилагодливи Еластична Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Мода Меки Силиконски Спортски Smartwatch Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Дода?

FFENFEI Прилагодливи Еластична Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Мода Меки Силиконски Спортски Smartwatch

Залиха
DEN 1497.60
Износ:

Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Secure connection : на stap компатибилен со Watch доаѓа со watch претходно биле вклучени на двата краја, која заклучување прецизно и сигурно да го види интерфејс.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Мека и мазна touc/h чувство ослободува вашиот зглоб кога ја користите Види нараквица.1"" Компатибилен За Fitbit Полнење 5 Напредни Фитнес Пакетот вклучува : 1 x Бенд.Лесно да се инсталира и повторно се движи со едно копче. [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Карактеристики : Материјал : Силикон Максималната Должина : 22cm/8.Едноставно слајд брзо ослободување knob со прст, како што е прикажано во графиконот.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.waterpr oof и лесно да се исуши, дише и удобен за вашиот зглоб.

Декларирани својства

Најдобри предлози