FFENFEI Smartwatch Бенд Компатибилен Додаток за Fitbit Полнење 5, Мода Меки Силиконски Спортски Smartwatch Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток #-4

FFENFEI Smartwatch Бенд Компатибилен Додаток за Fitbit Полнење 5, Мода Меки Силиконски Спортски Smartwatch Рака

Залиха
DEN 1288.80
Износ:

Премиум силикони : овој часовник на рака се направени од издржлив и меки силиконски материјал кој спречува иритација на кожата и ви овозможува удобно носење искуство.ЛЕСНО SWAP : Swap бендови секојдневно во секунди за да комплимент вашиот гардероба или да се меша и натпревар со Кожа Брзо Ослободување види бендови да се земе вашите часовници од салата на работното место.Лесно да се инсталира и повторно се движи со едно копче.Не е лесно да се лизга надвор. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Пријатели На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Silicone Види Замена Бенд Рака За Fitbit Полнење 5 Напредни Фитнес Описи : 1.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,За fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. [Лесно да се Замени]: Спортски Види Рака Хривнија за Fitbit Полнење 5 е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .7"" Минималната должина : 13cm/5.Разни популарни боја опции за жените, мажите, момчињата и девојчињата.

Декларирани својства

Најдобри предлози