Керамички Влакна Поколеба Curler, Виткање Железо Коса Curler, Керамички Конусна Виткање Стапче Мини Електрични Коса Curler Салон Виткање Стапче Анти-Scald Температура Прилаг?

Керамички Влакна Поколеба Curler, Виткање Железо Коса Curler, Керамички Конусна Виткање Стапче Мини Електрични

Залиха
DEN 750.96
Износ:

ТОПЛИНСКА ЗАШТИТА БАРЕЛ ЅИД КОСА РОД - виткање на Косата железо коса curler.Дизајниран со не се лизга мат справи и анти-scalding заштита, лесен за употреба, ниска употреба на јаглерод, еколошки PTC керамички грејач.Добиете мазна, свиленкаста, со висок сјај, природен изглед на резултатите.ANTISTATIC ВИТКАЊЕ БАРОВИ - Со турмалин керамичка технологија, овој бран железо елиминира статички електрицитет, го намалува frizz и ја штити косата од топлина штета.Намалување На Frizz & Помалку Штета.Curler виткање железо погоден за дебели парична казна долга кратка коса & дебели кратко долго афро коса.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : производство на Електрична Коса Curler Изборен Тип : 9mm, 13mm, 16mm Voltage : 110-240 VFrequency : 50 Hz-60 Hz Power : 45-65 WTemperature : 80-220℃Пакет Листа : 1 x Електрични Коса Curler x Прирачник.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВИТКАЊЕ на КОСАТА РОД - Керамички глазура слој дизајн, за нега на коса дизајн, заштита на оштетена коса за време на стил, исклучување сува и frizzy коса, намалување на топлина штета. 9mm, 13mm, 16mm факултативна да се избере, може да се користи за да се создаде различни кадрава фризури, како сакате.Функција : 1. Високо-квалитетни материјали, безбедно и издржливи, погоден за професионални коса салон употреба или домашна употреба.Јонска технологија за јачина на виткање железо. 9mm, 13mm, 16mm факултативна да се избере, може да се користи за да се создаде различни кадрава фризури, како сакате. 6 опрема температура прилагодливи, можете да изберете соодветна опрема во зависност од вашите потреби.

Декларирани својства

Најдобри предлози