Caty Двојна Пластична На Рециклирање Отпад Бин 10L,3L+7L,Поделба Рециклирање на Отпадоци Мека Затворање,Херметички

Caty Двојна Пластична На Рециклирање Отпад Бин 10L,3L+7L,Поделба Рециклирање на Отпадоци Мека Затворање,Херметички

Залиха
DEN 702.00
Износ:

Идеален за да се ослободите од compostable отпадоци на вашиот countertop.Компактен : Ова вертикална Рециклирање Складирање ви овозможува да го користите минимален простор, па може да се вклопи во вашата кујна како традиционалните бин, но со поголем капацитет.Можете да одржите вашиот кујна, пространа уште чисти.Лесен за употреба, чувајте ги рацете на чиста и хигиенски исправна.Корпата за ѓубре спречување тоа од станување здравствени опасности за вас и вашето семејство.Ви дава најдобра услуга и заштита, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе се реши во рок од 12 часа, безусловна се врати.Ги истакнуваат вашиот личен стил и додадете некои pizzazz на вашиот домашен отпад складирање решение со Корпа за Во Кујна .Сето ова, Плус издржливи сепак естетски префинета не-корозивен челик тело што ќе обезбеди вашиот Кантите за Спални соби трае years Bins Рециклирање идеален да се користи во бањи, кујни или работа spaces You со едноставна и погодно место за фрлање Рециклирање на Отпадоци во Собата и кујнски отпад да се задржи вашата готвење станица уредни и tidy High квалитетни материјали се различни од вообичаените Куќа канти и се издржливи,со голема погодност на вашиот живот.Животната средина Материјал : Рециклирање Dustbin се вклопува без никаков напор во повеќето домашна декорација.ЛЕСНО НЕГА : Ние обезбеди 30-ден се врати и услуга за замена.Само за нашите клиенти можат да се добие 100% задоволство.

Декларирани својства

Најдобри предлози