Carlisle 342023CMP09-E TrimLine Пластични Ѓубриво Сад, 23 Литри Капацитет, 1 Пакет, Зелена

Carlisle 342023CMP09-E TrimLine Пластични Ѓубриво Сад, 23 Литри Капацитет, 1 Пакет, Зелена

Залиха
DEN 3291.12
Износ:

Trim Line дизајн се вклопува уредно покрај работата табели или во тесни простори^Агол јазичиња помогнат ѓубре кеси обезбеди; дното помошник справи прави лифтинг и дампинг полесно^Факултативна замав капак крие ѓубре додека овозможува лесен допир на слободен пристап^Жица dolly одговара на двете тесен или широк страна може, 100 килограми тежина капацитет^Зелена боја.Должина : 11.00 во, Ширина : 20.00 во, Висина : 30.00 во.Carlisle Trim Line ѓубриво сад дизајн се вклопува уредно покрај работата табели или во тесни простори.Агол јазичиња помогнат ѓубре кеси безбедна, дното помошник справи прави лифтинг и дампинг полесно.Факултативна замав капак крие ѓубре додека овозможува лесен допир на слободен пристап.Станот капак исто така достапни за транспорт и за контрола на смрдеата.Жица Dolly одговара на двете тесен или широк страна може, 100 килограми тежина капацитет.Зелена боја.Мерки 10.95-инчи должина од 20.03-инчи ширина од 24-3/4-инчи висина.Произведено во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози