Caty Двојно Пластични Поделба Бин 10L,3L+7L,Ѓубре за Отпадоци Кујна Мека Затворање,Херметички

Caty Двојно Пластични Поделба Бин 10L,3L+7L,Ѓубре за Отпадоци Кујна Мека Затворање,Херметички

Залиха
DEN 2256.00
Износ:

Белешки : Поради неконтролирано фактори во процесот на превоз,откако ќе го добиете производот и да се најде било каква штета, ве молиме контактирајте со нас.Ние секогаш сме одговорни за вашите производи и да ви обезбеди со 100% повеќе задоволително решение.Користете го за да лесно да се ослободите од хартија, рециклира материјали или било ѓубре, кои треба да бидат отстранети.Тежината е многу светлина, па тоа може лесно да се крена, транспортира и празнат, многу лесен за употреба, и лесен за употреба во затворени простории или на отворено.На Dustbin за Кујна има мазна раб, и е лесно да се чисти.Направи дневна соба канти за Кујна изгледа повеќе уметнички и практични.Тежината е многу светлина, па тоа може лесно да се крена, транспортира и празнат, многу лесен за употреба, и лесен за употреба во затворени простории или на отворено.Ние ќе испрати нов производ за вас!.Добро воздух стегање : Одлично запечатување перформанси може ефикасно спречување на ширење на непријатна миризба и да го заштити семејството здравје.Почетниот Рециклирање на Кантите ќе содржи многу различни видови .Customer Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Да зачувате простор : На Recylcle Бин е право големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози