MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да 10L/2.6 Gal Цврсто Дрво Clamshell Ѓубре Може да Кошница Складирање Бин Дрво Жито Wastebasketfor Дома Дневна Соба и Спалната соба Канцеларија Recycle B

MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да 10L/2.6 Gal Цврсто Дрво Clamshell Ѓубре Може да Кошница Складирање Бин

Залиха
DEN 2980.80
Износ:

▲Цврсто Дрво корпата за Ѓубре, за Хартија Кошница, не го Разбира Животот и Сфаќа дека Подобро.Таму дали Убавината е во Едноставноста. ▲Природни Цврсто Дрво, Рачно Изработени од страна на Занаетчии, Покажува Хуманистички Вредност.Цврсто Дрво Покажува Живот Повеќе. ▲Шармот на Нордискиот Стил Лежи во Вечна Промена, Едноставни и Флексибилни, од надвор и го Покаже на Внатрешноста, и Убавината на Едноставноста е Перцепиран во Животот. ▲Дрвени Ѓубре Кошница е Доволно Чисти да Уживате и да го Сакаат Вкусот на Животот. ▲Лесно да се Чисти.Издржливи Комунални Ги Чисти и се Исуши со Леснотија за долготрајна Употреба.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име на производ : Дрвени Ѓубре Can Material : Wooden Color : Дрво Color Capacity : 10 L/2.6 Gal Size : 23.5 X30 X19 Cm/9.2 X11.8 X7.4 Inch Choose Вашиот Појавување на Оние за Внатрешни работи, да Организираат со Богат Изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози