Ziyong Затворен Станица за Рециклирање/Отпад Recycle Bin Користи во Бања, Home Office, Занает на Соба, Перење Соба Ѓубре Сортирање со капак Сува и Влажна Поделба Двојно Барел во XI

Ziyong Затворен Станица за Рециклирање/Отпад Recycle Bin Користи во Бања, Home Office, Занает на Соба, Перење

Залиха
DEN 979.20
Износ:

Производот слики не се вклучуваат предмети од производот ѓубре.Име на производ : Пластични Производ материјал : пластични material Product тежина : околу 500g Applicable места : отворен простор, дома, спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел лоби, училиште, итн. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлика може да се случи, ве молиме да се разбере. Поделба простор ви овозможува да ги оддели сува и влажна ѓубре во. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам. Двојно покрие пролет корица е повеќе погодно за заклучување мирис.

Декларирани својства

Најдобри предлози