EKO EcoCasa 30L+20L Рециклирање Кујна корпата за Ѓубре, 50L, од не ' Рѓосувачки Челик

EKO EcoCasa 30L+20L Рециклирање Кујна корпата за Ѓубре, 50L, од не ' Рѓосувачки Челик

Залиха
DEN 2999.76
Износ:

Двојна преграда/dual капак рециклирање чекор корпата за ѓубре.Отпечаток отпорни нерѓосувачки челик заврши.Издржливи конзолни чекор педалата механизам има мека-затворете функција.Отстранлив внатрешна кофи со кеса ѓубре носителот изграден за да се спречи торба од лизгање.Внатрешниот кутии имаат рачка за лесно празнење.Да, чист дизајн и елегантни бранеа од нерѓосувачки изгледа уредни и чисти, а отпечаток отпорни финиш му помага да остане на тој начин.Но Eco Casa толку многу повеќе отколку само убаво лице, тоа беше дизајнирана да им помогне на секој дом да биде еко-пријателски каса.Dual прегради со посебен педали да се отвори посебна капаци - на Eco Casa го прави лесно да се одделат отпад од домаќинството од рециклираат ѓубре.Секоја страна има посебна конзолни нога педали кои се изградени да трае и отворање на капаците непречено.И нашата мека-затворете амортизерите капак помага во намалување на бучавата загадување, како и!.

Декларирани својства

Најдобри предлози