Caty Двојно Пластични Кујна Dustbins 10L,3L+7L,Кујна Рециклирање Кутии за Меко Затворање,Херметички

Caty Двојно Пластични Кујна Dustbins 10L,3L+7L,Кујна Рециклирање Кутии за Меко Затворање,Херметички

Залиха
DEN 702.00
Износ:

Погоден за кујна, трпезарија, соба, отворен, кампување, итн.Customer Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тешко носи квалитет заврши, Лесно да се избрише чисти.Одбраната на еколошки материјали се прецизност-направи, и мувла материјали имаат висока густина и цврстина, намалување на трошоците.Изберете здрава и еколошки материјали кои ќе може да ги користат со доверба.Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме understand Measurement е прирачник за мерење, грешка е нормално, ве молиме овозможи 2-3cm разликата, во зависност од конкретната цел.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Животната средина Материјал : Рециклирање Dustbin се вклопува без никаков напор во повеќето домашна декорација.Ако најдете било какви проблеми со нашите products COMPOST ВО СТИЛ : гроздобер-инспириран дизајн не само што изгледа одлично .Ние со нетрпение очекуваме да ви помогнеме.Применливи сцени : паркови, шопинг центри, училишта и многу други прилики.прашува : ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Дизајн со мала меморија за простор ефикасност.Лесен за одржување.Не се вклучуваат предмети/додатоци освен Кантите за Кујна Рециклирање и управување со Отпад прикажани во производот фотографија.Ние секогаш сме одговорни за вашите производи и да ви обезбеди со 100% повеќе задоволително решение.

Декларирани својства

Најдобри предлози