Ziyong Затворен Станица за Рециклирање/Отпад Recycle Bin Користи во Бања, Home Office, Занает на Соба, Перење Соба Ѓубре Сортирање со капак Сува и Влажна Поделба Двојно Барел во XI

Ziyong Затворен Станица за Рециклирање/Отпад Recycle Bin Користи во Бања, Home Office, Занает на Соба, Перење

Залиха
DEN 1502.40
Износ:

Ние сакаме да бидете сигурни дека ќе се апсолутно задоволни со купување!Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 1. Поделба простор ви овозможува да ги оддели сува и влажна ѓубре во. 2. Двојно покрие пролет корица е повеќе погодно за заклучување мирис. 3. Поделбата во муцката е separable и монтажни, и ѓубре торба е повеќе погодно. 4. Пластичен материјал е лесно да се чисти и потрајни.

Декларирани својства

Најдобри предлози