Ziyong Затворен Станица за Рециклирање/Отпад Recycle Bin Користи во Бања, Home Office, Занает на Соба, Перење Соба Ѓубре Сортирање со капак Сува и Влажна Поделба Двојно Барел во XI

Ziyong Затворен Станица за Рециклирање/Отпад Recycle Bin Користи во Бања, Home Office, Занает на Соба, Перење

Залиха
DEN 2395.20
Износ:

Имате било какви проблеми или прашања!ве молиме да ни каже. Поделба простор ви овозможува да ги оддели сува и влажна ѓубре во.Име на производ : Пластични Производ материјал : пластични material Product тежина : околу 500g Applicable места : отворен простор, дома, спална соба, дневна соба, канцеларија, хотел лоби, училиште, итн.прашува : 1.Во зависност од следење и снимање агол, може да има некои мали боја грешки помеѓу објектот и фотографија, ве молиме да бидат сигурни да се buy If треба повеќе производи, можете да кликнете на Мојата Продавница, постојат повеќе стилови за да изберете од. Пластичен материјал е лесно да се чисти и потрајни. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлика може да се случи, ве молиме да се разбере.

Декларирани својства

Најдобри предлози