Шини Двојно Пластични Канцеларија Dustbin 22L,11L со 2 Оддел,за Отпадоци за Рециклирање/Отпад со Возилото,Мека Затворање,Херметички

Шини Двојно Пластични Канцеларија Dustbin 22L,11L со 2 Оддел,за Отпадоци за Рециклирање/Отпад со Возилото,Мека

Залиха
DEN 3080.16
Износ:

Употреба : Кујна/Спалната Соба.Лесен за употреба, и повеќе санитарни средина, го направат вашиот живот повеќе чиста и удобно.Здрав & Трајни.Животната средина Материјал : Рециклирање Dustbin се вклопува без никаков напор во повеќето домашна декорација.По-продажбата на услугата : Ние ќе обезбедиме квалитетни производи и по-продажбата на услугата.Сите Шини производи се од највисок квалитет.Ако постои било каков проблем со производот, што може да ни се јавите 24 часа на ден, а ние ќе се потрудиме да ви послужи.Овој отпад Отпад од Кантите за Спалната соба е збогатување за секоја кујна.Com Прашина Бин изјави на отпад Спалната соба Отпад за Отпадоци во различни бои, исто така, го прави одличен за рециклирање центар.На високо-квалитетни има предност што не постојат гребнатини, вдлабнатини или отпечатоци од прсти.Двете отпад Канцеларија Кантите и капакот се лесни за чистење.Олеснување за кујна.Идеален за секојдневна семејство се користи за Статистика Рециклирање Bins Our Рециклирање на Отпадоци главно се користат во кујна, дневна соба, тоалет и канцеларија да ви обезбеди со чист живот и работа space Robust трајни construction Eco Пријателски .ОДЛИЧНА ОПЦИЈА ЗА СЕКОЈА СОБА.

Декларирани својства

Најдобри предлози