NIANXINN Ѓубре може да Метал Железо Мрежа корпата за Ѓубре,Круг Ѓубре за Отпадоци,Отпад од Домаќинството Хартија Бин Кујна Ѓубре Лименки

NIANXINN Ѓубре може да Метал Железо Мрежа корпата за Ѓубре,Круг Ѓубре за Отпадоци,Отпад од Домаќинството Хартија

Залиха
DEN 2028.00
Износ:

АТРАКТИВНИ КРАЈ : Изградени од челик мрежа обвивка во црна епоксидна заврши со засилен врвот rim и цврст челик база.Епоксидна финиш е привлечна, но тешко.Круг Мрежа Отпад Корпа.ПРИМЕНЛИВИ МЕСТА : за бањи,дома и канцеларии,кујни,dorm соби,ви помага да се задржи на околината уреден и организиран.ТАКВИТЕ МРЕЖА ДИЗАЈН : челик мрежа изградба обезбедува за дише wastebasket дека помага во спречување на start-up на влага.ФУНКЦИЈА : се Направени од издржлив челик жица mesh во црно;засилен со цврст метал база и цврсти ивица заедно дното и на врвот на rim.Совршен за конференциски сали, регистри, приеми, екранот соби, подарок продавници, домашна работа, канцеларии, продавници, бања, спална соба, кујна, канцеларија.Носат-отпорни, и издржливи, исклучителна life PACKING : 1*Package We се надеваме дека нашите клиенти се 100% се задоволни.Ако имате било какви прашања во врска со производот или услугата, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш во вашата.

Декларирани својства

Најдобри предлози