Caty Двоен за Рециклирање на Пластика, Складирање 10L,3L+7L,Рециклирање Отпад Бин Мека Затворање,Херметички

Caty Двоен за Рециклирање на Пластика, Складирање 10L,3L+7L,Рециклирање Отпад Бин Мека Затворање,Херметички

Залиха
DEN 676.80
Износ:

По-продажбата на гаранција : Овие Dustbin За се големи и може да се задржи вашата соба уредна и чиста.Еколошки материјал здрави.Полесно е да се исчисти!Нема потреба да се повлече, повеќе интимни!Ги реши вашите грижи, нема потреба да се повлече проблематично кујна отпад;.Модерен Дизајн - Со елегантни, стилски дизајн на нашата кујна Кујна корпата за Ѓубре, тие ќе се вклопи во било каде, без да се грозен.Направи околината повеќе среди,Лесно да се clean Good воздух стегање : Одлично запечатување перформанси може ефикасно спречување на ширење на непријатна миризба и да го заштити семејството здравје.Почетниот Рециклирање на Кантите ќе содржи многу различни видови .100% квалитет пред превозот.Обезбедување на квалитет : Ако производот е оштетен или дент за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе обезбеди размена на услуга.Dual прегради направете го тоа лесно да го решите вашиот ѓубре и рециклирање во еден простор-ефикасна место и со една страна за ѓубре и една страна со Кујна Dustbin за сите ваши рециклирање.Користете го за да лесно да се ослободите од хартија, рециклира материјали или било ѓубре, кои треба да бидат отстранети.СОФИСТИЦИРАН ДИЗАЈН : Овој компактен Рециклирање Кутија доаѓа во кој дава премија изгледа дека може да се дополнуваат било кујна, дом или канцелариски простор.Тежината е многу светлина, па тоа може лесно да се крена, транспортира и празнат, многу лесен за употреба, и лесен за употреба во затворени простории или на отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози