GBJ CCMT060204-PM4225 Карбид Внесува Вртење инсерти за Обработка Челик делови, CVD Слој Вртење Алатки

GBJ CCMT060204-PM4225 Карбид Внесува Вртење инсерти за Обработка Челик делови, CVD Слој Вртење Алатки

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Материјал : Карбид.Обложување : CVD двоен слој.Се користи за : Машинска Челик делови,Стр К Модел : CCMT060204. Пакет : 10pcs(Заградени).Материјал : Карбид Слој : Обложување : CVD двојно обложени Користи за : Машинска Челик делови,Стр К Пакет : 10pcs(Заградени).

Декларирани својства

Најдобри предлози