GBJ-1 2 парчиња ЦПУ Сечење Алатки CBN За maching Појачани Челик и Висока Цврстина Челик Вртење Внесува VCGT110302/160404/060408/110304 бибиси арапски (VCGT110304 бибиси арапски)

GBJ-1 2 парчиња ЦПУ Сечење Алатки CBN За maching Појачани Челик и Висока Цврстина Челик Вртење Внесува VCGT110302/160404/060408/110304

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Модел : VCGT110302/110304/160404/060408 бибиси арапски.Карактеристики : Мазна сечење , Остар раб, Чип отстранување и чип кршење.За машина : алуминиум, магнезиум, цинк, олово, бакар.Состојба : Нова.Пакет : 2 парчиња(Заградени).Модел : Модел : VCGT110302/110304/160404/060408 бибиси арапски Карактеристики : Мазна сечење , Остар раб, Чип отстранување и чип кршење За maching Појачани Челик и Висока Цврстина Челик Една страна и еден агол на располагање За пакување : 2 парчиња/pack (заградени).

Декларирани својства

Најдобри предлози