GBJ-1 2 парчиња ЦПУ Сечење Алатки CBN VNMG160404 Вртење Инсерти За maching Појачани Челик и Висока Цврстина Челик R0.4 R0.8

GBJ-1 2 парчиња ЦПУ Сечење Алатки CBN VNMG160404 Вртење Инсерти За maching Појачани Челик и Висока Цврстина

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Модел : VNMG160404. Карактеристики : Мазна сечење , Остар раб, Чип отстранување и чип кршење.За maching Појачани Челик и Висока Цврстина Челик.Состојба : Нова.Пакет : 2 парчиња(Заградени).Модел : VNMG160404 CBN Карактеристики : Мазна сечење , Остар раб, Чип отстранување и чип кршење За maching Појачани Челик и Висока Цврстина Челик Една страна и еден агол на располагање За пакување : 2 парчиња/pack (заградени).

Декларирани својства

Најдобри предлози