GBJ-1 2 парчиња CNC Алатки Дијамант Мелничката Внесува APKT1604 PCD За Појавување на алуминиум, магнезиум, цинк, олово, бакар (SEHT12)

GBJ-1 2 парчиња CNC Алатки Дијамант Мелничката Внесува APKT1604 PCD За Појавување на алуминиум, магнезиум, цинк,

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Модел : APKT1604 / SEHT1204 PCD Дијамант CNC Tools.Карактеристики : Мазна сечење , Остар раб, Чип отстранување и чип кршење.За машина : алуминиум, магнезиум, цинк, олово, бакар.Состојба : Нова.Пакет : 2 парчиња(Заградени).Стил : SEHT12. Модел 1 : APKT1604 PCD Модел 2 : SEHT1204 PCD Карактеристики : Мазна сечење , Остар раб, Чип отстранување и чип кршење На машина : алуминиум, магнезиум, цинк, олово, бакар Препорачува параметри : Feed : 0.05-05mm Сечење брзина : 200-3000m/мин Една страна и еден агол на располагање За пакување : 2 парчиња/pack (заградени).

Декларирани својства

Најдобри предлози