GBJ-1 2 парчиња CNC Алатки Дијамант Вртење Внесува CCMT019T308 PCD За Појавување на алуминиум, магнезиум, цинк, олово, бакар R0.8

GBJ-1 2 парчиња CNC Алатки Дијамант Вртење Внесува CCMT019T308 PCD За Појавување на алуминиум, магнезиум, цинк,

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Модел : CCMT019 T308 PCD Дијамант CNC Tools.Карактеристики : Мазна сечење , Остар раб, Чип отстранување и чип кршење.За машина : алуминиум, магнезиум, цинк, олово, бакар.Состојба : Нова.Пакет : 2 парчиња(Заградени).Модел : CCMT019 T308 PCD Карактеристики : Мазна сечење , Остар раб, Чип отстранување и чип кршење На машина : алуминиум, магнезиум, цинк, олово, бакар Препорачува параметри : Feed : 0.05-05mm Сечење брзина : 200-3000m/мин Една страна и еден агол на располагање За пакување : 2 парчиња/pack (заградени).

Декларирани својства

Најдобри предлози