Симпсон Силна Врска ML24Z ZMAX Поцинкуван 12-Мерач 2 4-инчен Медиум L-Агол, Секој 1

Симпсон Силна Врска ML24Z ZMAX Поцинкуван 12-Мерач 2 4-инчен Медиум L-Агол, Секој 1

Залиха
DEN 66.24
Износ:

Обезбеди 90 степени конекција за средно/тешки апликации.Посилно од аглеста nailing или завртка за прицврстување.Помогне да се обезбеди зглобовите се постојано исправен и силна.Направени од 12 мерач челик.ZMAX galvanization нуди дополнителна отпорност на корозија за надворешни и третирани-дрво апликации.Опис на производот Симпсон Силна Врска Симпсон Силна Врска ML24 Z ZMAX Поцинкуван 12-Мерач 2-инчен со 4-инчен Медиум L-Агол Од Производителот Не само агли се направи зглобовите посилни, тие исто така обезбедуваат повеќе во согласност, прави агли.Симпсон Силна Вратоврска нуди широк спектар на агли во различни големини и дебелини да се справи со светло должност работни места и проекти каде структурна конекција.Некои може да биде свиткана (асиметричен) за да одговара на проектот.За отворено проекти или оние каде влага е присутен, го користите нашиот ZMAX цинк-обложена конектори, кои обезбедуваат дополнителна отпорност од корозија (се погледне за "Z" на крајот на модел број).

Декларирани својства

Најдобри предлози