Смарагд Милениче Мачки Стоматолошки Крцкава Природни Зрна Слободни Мачка Третира, произведено во САД

Смарагд Милениче Мачки Стоматолошки Крцкава Природни Зрна Слободни Мачка Третира, произведено во САД

Залиха
DEN 71.52
Износ:

ПРЕМИУМ СОСТОЈКИ : Со шест рецепти мачки апсолутно љубов, плус иновативни состојки се користи за борба плак и забен камен, висок влакна од вистински тиква за поддршка на дигестивниот здравје, овие вкусни третира се наградува за мачки и нивните родители.АЛЕРГЕН ПРИЈАТЕЛСКИ : Остроумниот сопствениците на домашни миленичиња ќе љубов дека тие се жито-бесплатно, глутен-бесплатно, соја-бесплатно, и млечни-слободни.ВКУСНИ И ЗДРАВИ : Смарагд Милениче Мачки Стоматолошки Третира се здрави жито-слободен стоматолошки решение вашата мачка ќе го сакам!Сите овие природни и хранливи крцкава третира и се неодоливи на мачки.Не содржи шеќер, сол или нус-производи.ПОДОБРО СТОМАТОЛОШКА ЗАШТИТА : да се Држи во облик третира се доволно голема за да се поттикне џвакање за максимална на здравјето на забите.СЕМЕЈСТВО во СОПСТВЕНОСТ на : Ние сме едно семејство во сопственост на компанијата посветен на понудата супериорен квалитет на производите направени токму тука, во САД со премиум НАС состојки.

Декларирани својства

Најдобри предлози