Куче Третира - Пушеле Лосос Кожата Куче Третира - Сите Природни Една Состојка

Куче Третира - Пушеле Лосос Кожата Куче Третира - Сите Природни Една Состојка

Залиха
DEN 1272.00
Износ:

Направени со вистински свежи океанот лосос - Без вештачки бои и вкусови. 100% Човековите Одделение - Овие закани се произведени во лиценциран комерцијални кујната наменет за човекови одделение за производство на храна.Без додадени хемикалии и конзерванси - Една Состојка.Рачно изработени во мали серии - Овие закани се рака валани во мали серии за највисоко ниво на свежина.Ниско ниво на масти; богата со протеини.

Декларирани својства

Најдобри предлози