PURINA Whisker Lickin е Мачка Третира, Крцкава & Вкусен Туна Вкус - 1.7 оз. Торбичка, Сино/Зелено (00017800172622)

PURINA Whisker Lickin е Мачка Третира, Крцкава & Вкусен Туна Вкус - 1.7 оз. Торбичка, Сино/Зелено (00017800172622)

Залиха
DEN 124.32
Износ:

Еден (1) 1.7-Унца Торбичка на Whisker Lickin е Крцкава & Вкусен Туна Вкус Мачка Третира.Мачка третира дека ви донесе и вашата мачка поблиску.Во четири забава форми и крцкава текстура мачки љубов. 1.7 оз Туна вкус.На две-на-ти-заедно третира.Корисна повторно запечатува торбичка.

Декларирани својства

Најдобри предлози