Caledon Фарми Избор Чак Мачка Третира,Беж

Caledon Фарми Избор Чак Мачка Третира,Беж

Залиха
DEN 1852.80
Износ:

Нов воздух сушени формула и само 1.6 калории по лекување.Не спојници или нус-производи.Ограничен состојки.Ниско ниво на калории се одлични за обука, наградува или snacking.Без додаток на, конзерванси или вештачки бои.Возраст спектар опис : сите фази на животот.Нашиот Избор Чак третира се назад, и подобра од било кога!Сега со подобрена, воздух сушени формула, вашиот комплет ќе биде purring за овие 2 калории-секое-третира.Нашата нова мачка закуски вратоврската во со локалните синџири на снабдување да помогне да се осигура дека тие се секогаш достапни за вашиот најдобар пријател.Миленик на picky мачки, овие закани се меки на забите и се одликува со вкус.Секој третираат содржи над 80% свежо говедско месо произведени во мали серии и сушени на воздух до совршенство.Caledon Фарми Избор Чак се meaty третира дека ги задоволува вашата мачка потреби.

Декларирани својства

Најдобри предлози