Whiskas Искушенија Мачка Третира

Whiskas Искушенија Мачка Третира

Залиха
DEN 2313.60
Износ:

100% прехранбено комплетна и избалансирана за сите lifestages.Не содржи вештачки вкусови.Секој лекување е под 2 калории.Најчести знаци на контрола крцкава надвор помага да се задржи заби и непца здрави.Resealable торба држи третира свежа и вкусна.Она што мачките сакаат!Пилешко Вкус Искушенија имаат вкусна, крцкава надвор и неодоливо мека центар.Само тресете торбичка и да се види вашата мачка дојде работи.100% прехранбено комплетна и избалансирана за раст и одржување.Без вештачки вкусови.

Декларирани својства

Најдобри предлози