3 ЕЕЗ Easywring Микрофибер Четка Главата Замена за 0 Cedar, ALYYDBG Четка Refills Спин Четка Замена Главата Лесно Чистење (Црвено)

3 ЕЕЗ Easywring Микрофибер Четка Главата Замена за 0 Cedar, ALYYDBG Четка Refills Спин Четка Замена Главата

Залиха
DEN 330.96
Износ:

✔【КОМПАТИБИЛНОСТ】 - На Микрофибер четка главата замена вклопуваат е компатибилен со спин четка.Абсорпција на вода капацитет до max 770ml вода. ✔【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】одговара за мазна површина на подот, како што се дрвени подови, керамички плочки, ламинатни подови, мермер подови и други запечатен хард подот.И за сува и влажна употреба. ✔【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Супер Абсорбента Микрофибер Насоки, издржлив и не гребете го површини сте чистење.Лесно да се замени, да работат ефикасно и да се обезбеди безбедност. ✔【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Само штекер за да вашата четка, лесна за да приложите и здрав по се инсталира правилно.Машина Перат за Лесно повторно Користење. ✔【Објект Информации】 3 КОМПЈУТЕРИ со триаголен Внатрешен rim големина 3.9" и надворешниот триаголен rim големина 5.7" во дијаметар.

Декларирани својства

Најдобри предлози