Schick Интуиција Чиста Храна Кокос Жилет Рефил 3 Касети

Schick Интуиција Чиста Храна Кокос Жилет Рефил 3 Касети

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Schick Интуиција Чиста Храна Кокос Жилет Рефил Касети, 3 брои.Кокосово млеко и бадемово масло омекнува и moisturizes кожата.Кокосово млеко и бадемово масло.Нема Потреба За Гел За Бричење.Видлива Лента На Влага.Три-димензионални движат глава : тоа може да биде чиста избричи главата се движат по три-димензионални криви површината на кожата.Четири на ножеви се прикачени со safety net : чиста жилет сечилото и четири од бендот подобрување на подмачкување на дното на безбедноста на мрежата е приложена, и овозможува безбедно бричење.Пакет големина : 10.2 * 8 * 3cm Пакување Тежина : 86g.

Декларирани својства

Најдобри предлози