ROBDAE Жица Stripper DIY Рака Електрични Алатки за Сечење Клешти Клешти за Сечење Страна Сечење Клешти Жица Секачи Заробени Жица Машина (Боја : Сина, Големина : 12.5 см)

ROBDAE Жица Stripper DIY Рака Електрични Алатки за Сечење Клешти Клешти за Сечење Страна Сечење Клешти Жица

Залиха
DEN 772.80
Износ:

Големина : 12.Соголување се прилагоди knob дизајн, нека се прилагоди на еластичноста според пречникот, лесен и брз.Бат-тип тела дизајн, одржување моќ е постабилна, тоа не е лесно да се лизга кога соголување линија.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Површината на полиран менгеме тело е црна после полирање, и тоа е обложена со анти- ' рѓа, масло, која е убава и великодушни.Изработка на трудот-заштеда на соголување линија брзо се погодни за долги часови на работа.Материјал : пластични+steel The труд-заштеда на пролет во согласност со дизајн и работата на работна сила наука, изработка на трудот-заштеда на соголување линија брзо се погодни за долги часови на работа.Големина : 12.Пакување листа : 1 X жица stripper.Изолирани терминал crimping функција, не-изолирани терминал crimping функција и автомобилот палење терминал crimping функција.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Тоа може да се користи за широк спектар на жица приспособување и одржување, вклучувајќи и апарати за дома, инсталирање на осветлување и така натаму.Функција : соголување, сечење, притискање на работ, остар, силниот стриже сили и на смолкнување способност.На мултифункционален автоматско жица stripper е лесен за користење, лесен и брз, high-end и практични.

Декларирани својства

Најдобри предлози