X-DREE Челик Жица Stripper Машина Клешти Комбинација Рака Алатка 8 Должина(Herramienta manual de mano de combinación де alicates де cortador pelacables де alambre де acero 8' 'де longitud

X-DREE Челик Жица Stripper Машина Клешти Комбинација Рака Алатка 8 Должина(Herramienta manual de mano de combinación

Залиха
DEN 602.40
Износ:

Име на производ : Жица Stripper; Вкупната Големина : 215 x 65 x 15mm/8" x 2.56" x 0.6"(L*W*H).Вкупната Тежина : 295g; Материјал : Пластични,Метални.Пакет Содржина : 1 x Жица Stripper.Боја : Црна, Црвена,Сива(Боја : Гора, Rojo, Gris.Се справи со Должина : 96mm/3.78"(Longitud : 96mm / 3.78' '.Челик Жица Stripper Машина Клешти Комбинација Рака Алатка 8" Length This plier е за сечење жица, ниско јаглероден челик жица, бакар јадро, железо, мека метална жица, итн.Соединение шарки да се зголеми потпора и сечење сила.Пластични обложени рачка за удобно и сигурно зафат.Опис на Spanish Herramienta manual de mano de combinación де alicates де cortador pelacables де alambre де acero 8' 'де longitud Nombre del producto : Pelacables; Tamaño вкупно : 215 x 65 x 15 mm / 8' 'x 2.56' 'x 0.6' '(L * W * H) Peso Вкупно : 295g; Материјал : Plástico, Metal Contenido del paquete : 1 x pelacables Color : Гора, Rojo, Gris Longitud : 96mm / 3.78' '.

Декларирани својства

Најдобри предлози