Нови Lon0167 Зелените Пластични Вклучени се Справи со Сечење Жица сигурен ефикасноста Машина Крајот Nipper Клешти Рака Алатка 20cm 8 Должина(id:a7d 32 a6 da4)

Нови Lon0167 Зелените Пластични Вклучени се Справи со Сечење Жица сигурен ефикасноста Машина Крајот Nipper Клешти

Залиха
DEN 243.36
Износ:

Име на производ (издржливи во употреба) : Крајот Сечење Plier;Материјал : (најновата технологија) Челични, Пластични.Боја : faultless Зелена, Сива;Устата Max Width : unexcelled 20mm/ 0.79".Димензија : Внимателно одбрани 20 x 5.5 x ум-дува 2cm/ 8" x сериозен 2.2" x 0.8"(L*W).Тежина : севкупното 399g.Пакет Содржина совршен во изработка : 1 x уредни Крајот Сечење Plier.Совети : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!совршен Крај Машина Клешти умерена цена за рамна сечење на меки изработка жица или влечење мали ноктите препорачува и brads.Капка кован челик и топлина третираат обезбедува трајни изградба.Двоен лист извори дизајн Мини Жица Машина овозможува поголема сечење сила.

Декларирани својства

Најдобри предлози