Aexit Добри Перформанси Handgrip Рака Управувана Алатки Жица Челик Сечење Клешти Машина Рака Алатка 8 20cm Модел:55as147qo362

Aexit Добри Перформанси Handgrip Рака Управувана Алатки Жица Челик Сечење Клешти Машина Рака Алатка 8 20cm Модел:55as147qo362

Залиха
DEN 2164.80
Износ:

Боја : Темно Зелена, Црна.Име на производ : Челик Клешти Машина;Материјал : Метал, Plastic.Net Тежина : 420g.Вкупната Големина(укината) : 20x 5.5 x 2.5 cm / 8" x 2.2" x 1"(L*W*T).Пакет Содржина : 1 x Челик Клешти Машина(919348ewet736766y Ud R742379).Челик Клешти Машина за сечење или затегнување жица употреба.Широко се користи за предмети како пумпа, кабел, челична жица, цевки, итн.Пластична рачка е Добра работа да зафат.(295uiyh3923sedt3911) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.

Декларирани својства

Најдобри предлози