Американски Држави на Америка & Нигерија Пријателство Табела Знаме Екранот 25cm (10)

Американски Држави на Америка & Нигерија Пријателство Табела Знаме Екранот 25cm (10)

Залиха
DEN 63.12
Износ:

Прекрасен.Две Дупка врз Основа Планината Со Поле Во 25cm (10").Секоја Знаме Е 100% Полиестер И Е 16cm x 10cm (6"x4").Сите Знамиња Доаѓаат Со Здрав База.Фантастичен Екранот 25cm (10") Со 2 Знамиња од кои Секоја е 16cm x 10cm (6"x4") Високи. (Ве молиме имајте во предвид база и пол на знамето може да се разликуваат во зависност од avaliability).

Декларирани својства

Најдобри предлози